Tema Arge Akademi

Designed by Kaan Uyumaz

Çalışma Alanlarımız

Olimpiyat ve Projeler
Okulumuzda yürütülen tüm bilim olimpiyatları ve projelerin en yüksek verimle yürütülmesi için kurulan çalışma alanımızdır. Her türlü destek için tüm arkadaşlarımıza azami düzeyde yardım sağlamayı hedeflemektedir.

  Kulüp ve Takım Çalışmaları
FRC, FLL, DI, MUN gibi tüm çalışma takımlarımızın ve kulüplerimizin bağlı olduğu çalışma alanımızdır. Takım Kaptanlarımızın ve Kulüp Sözcülerimizin yer aldığı bu dairemiz kulüp ve takımlar arası koordinasyon ve iş birliğini sağlamayı ve aynı zamanda kulüp ve takımlarımız çalışmaları sırasında ortaya çıkacak ihtiyaçları gidermeyi hedeflemektedir.

  Sosyal Etkinlikler
Okulumuz dahilinde ve haricinde yapılan tüm sosyal sorumluluk projelerini, sanat, kültür ve spor faaliyetlerini yürüten, planlayan ve koordine eden çalışma alanımızdır. Akademik süreç dahilinde olan eğitim hayatımıza renk katmayı hedeflemektedir.

  Kampüsler Arası Koordinasyon ve Öğrenci İşleri
Siz değerli arkadaşlarımızdan gelen talep, istek ve önerileri değerlendiren ve uygulamaya koyan; aynı zamanda diğer kampüslerimizle de koordineli çalışarak yapılacak olan ortak faaliyetleri yürüten dairemizdir. Tema Ar-Ge Akademi’nin hem siz değerli arkadaşlarımızla olan hem de diğer kampüslerimizle olan iletişimini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.